Име Вила Лукс Маврово
Адреса Маврово, Македонија
Вид на субјект Потенцијални претприемачи
Категорија Потенцијални претприемачи
Лице за контакт Филип Адамовски
Контакт мејл filip.adamovski@gmail.com
Контакт телефон +38978333331
Веб страна
Опис на основни активности
Вила Лукс Маврово е новоизградена луксузна вила, во срцето на Маврово, во непосредна близина на скијачкиот центар.
Располага со 2 ката, првиот кат 100м2 дневен престој со комплетно опремена кујна(фурна,плотна, микробранова печка, машина за садови) и трпезарија, на вториот кат има 4 спални соби и две купатила. Вила Лукс Маврово ќе ви понуди врвна удобност, релаксација во мирно опкружување и прекрасен поглед на Мавроско езеро од сите соби.
Вилата исто така поседува:
  • Централно греење со камин на дрва
  • Базен, фонтана, рибник, фурна и скара во дворот
  • Капацитет за сместување 8-10 луѓе
Релаксирајте се во мирна околина, во прекрасните зимски денови со преубав поглед на Мавровско езеро, резервирајте на време !!!
Викендичката се изнајмува цела, не се издаваат соби и апартмани, цените за изнајмување на цела викендичка се:
  • до 15 декември едно ноќевање 150еур, две ноќевања и повеќе 100еур од ноќ
  • од 15 декември до 15 февруари едно ноќевање 200еур, две ноќевања и повеќе 150еур од ноќ
  • Нова Година минимум престој 7 дена 200еур од ноќ
за изнајмување на подолг временски период следува попуст !!!
Villa Lux Mavrovo � +389 78 333 331 � villalux.mavrovo@gmail.com Facebook page: https://www.facebook.com/luxmavrovo/ Instagram page: https://www.instagram.com/villaluxmavrovo/
Facebook https://www.facebook.com/luxmavrovo/

 

Галерија

 

Skills

Posted on

16/01/2019