Ресторан “Плаја Виста“

,

 

Име Ресторан “Плаја Виста“
Адреса С.Сиричино
Вид на субјект Ресторан
Категорија Ресторан
Лице за контакт Тони Савески
Контакт мејл tonisaveski@hotmail.com
Контакт телефон +38971705550
Веб страна
Опис на основни активности Плаја Виста, ресторан во срцето на село Сиричино, Тетово со класичен интериер во топли бои и пријатна атмосфера. Отворени сме секој ден од 13 часот за ручек и за дневни закуски. Во вечерните часови, добредојдени сте да уживате во најдобрите кулинарски специјалитети, а секој викенд вашата вечера е придруживана со жива музика. Кај нас може да уживате во разновидна скара и готвена храна како и голем избор на сортни вина. Работиме со резервации на 071-70-55-50. Посетете не и уверете се дека сме одличен избор за вашите најинтимни моменти и прослави!
Facebook https://www.facebook.com/restoranplajavista/?ref=br_rs
Instagram https://www.instagram.com/restaurantplayavista/

 

Галерија

Skills

Posted on

28/12/2018