Loading Events

Events for 28/06/2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

All Day

Трета обука за членовите на STEP мрежата на Попова Шапка, Република Северна Македонија, 27ми и 28ми јуни

јуни 27 - јуни 28

На 27ми и 28ми јуни на Попова Шапка, ќе се одржи обука за членовите на STEP мрежата. Во рамките на оваа обука членовите ќе имаат можност да бидат дел од работилници со локални ескперти во полињата на видео и аудио маркетинг, користење на готови реурси од интернет и авторски права. Контакт за учество: Фатмир Хоџа […]

Find out more »
+ Export Events