Loading Events

Events for 18/06/2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

All Day

Втора обука за членовите на STEP мрежата во Маврово, Република Северна Македонија, 18ти и 19ти јуни

јуни 18 - јуни 19

На 18ти и 19ти јуни на Попова Шапка, ќе се одржи обука за членовите на STEP мрежата. Во рамките на оваа обука членовите ќе имаат можност да бидат дел од работилници со локални ескперти во полињата на пишување на интернет, маркетинг на социјални медиуми, и серивиси и алатки за социјалните медиуми. Контакт за учество: Фатмир […]

Find out more »
+ Export Events